Slevy

Výrobci

Vše o nákupu

Josef Mrlina - EMONT, Nádražní 412, 757 01 Valašské Meziříčí, provozní doba, PO - PA 08.00 - 18:00, SO - 08.00 - 12.00

Nejprodávanější produkty

Doprava a její ceny:

Doprava zdarma

Nakupte v internetovém obchodě www.autodily-akumulatory.cz v souhrnné hodnotě nad 5000,- Kč a využijte dopravy zdarma. Při objednávce do 30 kg Vám bude zboží doručeno Českou poštou (Balík do ruky nebo Balík na poštu) nebo zásilkovou službou PPL.

Zásilková společnost PPL

Přepravní společnost PPL je balíkový přepravce doručující obvykle do 24hodin od předání zásilky do přepravy. Níže naleznete podrobnější informace týkající se této možnosti doručení Vašeho zboží.

 Cena za doručení balíku do 50 kg - 99 Kč s DPH

Za platbu dobírkou je účtován poplatek 40 Kč s DPH.

Nejdelší strana zásilky s max. délkou 200 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky nesmí přesáhnout 300 cm.  

  • Oblast doručení: celá ČR
  • Dny doručení: pracovní dny
  • Doba doručení: obvykle do 24 hodin (po potvrzení o odeslání Vaší objednávky)
    • platí v případě objednání do 18:00 předchozího dne* a jsou-li veškeré položky z Vaší objednávky skladem
  • Časové rozmezí doručení: 8:00-18:00 (přibližné časové rozmezí naleznete v harmonogramu doručování na stránkách přepravce, dle Vašeho PSČ)

V případě dodání na soukromou adresu Vás bude doručující řidič prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin.

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky informaci ohledně následujícího termínu doručení.

Pro bližší informace ohledně stavu a termínu dodání je možné využít:

Doručení Českou poštou

Ve spolupráci s Českou poštou vám nabízíme dva způsoby dodání zásilek. Doručení balíku probíhá následující pracovní den poté, co ho předáme České poště a to u obou způsobů doručení.

Balík na poštu – 149 Kč s DPH
Balík do ruky - 149 Kč s DPH

Za platbu dobírkou je účtován poplatek 40 Kč s DPH.

Balík na poštu

Při výběru způsobu dodání „Balík na poštu“, si můžete vybrat dodání na kteroukoli z 2 600 poboček České pošty.

O doručení zásilky na vybranou poštu budete informováni e-mailem a SMS. Komunikace probíhá pouze elektronicky, nečekejte na písemné oznámení do poštovní schránky. Na poštovní přepážce se prokážete dokladem totožnosti, pro rychlejší odbavení je dobré mít s sebou připravené číslo zásilky, které naleznete v e-mailu nebo v doručené SMS.

Balík do ruky

Zásilka bude dodána na vámi určenou adresu. Informace o expedici zásilky je odeslána e-mailem a prostřednictvím SMS na mobilní telefon uvedený v objednávce. Svou zásilku můžete sledovat online na stránkách České pošty. Česká pošta garantuje dodání balíku následující pracovní den po té, co ho předáme. V případě, že vás pracovník pošty nezastihne, dostanete informaci v tištěné podobě do schránky a je možné domluvit náhradní termín dodání, nebo vyzvednout zásilku na příslušné poště.

Česká pošta přepravuje zásilky v celkové hmotnosti do 30 kg po celé České republice. V ceně služby je pojištění zásilky v hodnotě do 50 000 Kč.

Převzetí zásilky

Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s pracovníkem pošty. Česká pošta vyžaduje nahlášení poškozených zásilek nejpozději do 24 hodin od převzetí zásilky. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou linku +420 571 612 487, kde vám rádi poradíme jak v takových případech postupovat.

Pro obě varianty dodání prostřednictvím České pošty je možné sledovat pohyb zásilky online na internetových stránkách České pošty: http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php
Kromě sledování zásilky je také možné u obou variant měnit dispozice zásilky. Pokud obdržíte již avízo o termínu dodání nebo o uložení na poště a termíny vám nevyhovují, nabízí Česká pošta možnost změny na adrese: https://formulare.cpost.cz/zmenadispozice/overeni.html

Dopravu nadrozměrných zásilek jako kapoty, výfuky atd. a taky zásilek s nebezpečnými náplněmi, jako např. autobaterie, řešíme vždy individuálně s dopravcem a až poté Vám teprve můžeme upřesnit cenu za dopravu.