Slevy

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Vše o nákupu

Josef Mrlina - EMONT, Nádražní 412, 757 01 Valašské Meziříčí, provozní doba, PO - PA 08.00 - 18:00, SO - 08.00 - 12.00

Nejprodávanější produkty

NEZAŘAZENO Zobrazit větší

Motorový olej MOBIL 10W-40 SUPER-M sud 60litrů

1040/60SM

Nový produkt

Motorový olej MOBIL 10W-40 SUPER-M  sud 60litrů

Více informací

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

5 222 Kč s DPH

Platba kartou
Platba kartou

Více informací

Značka Mobil je tradičně spojována s výkonností, zkušenostmi a inovativním přístupem, a po zásluze se řadí mezi nejrespektovanější a nejznámější světové firmy. Ve výrobě průmyslových olejů se Mobil může chlubit celosvětovětovým pokrytím, technologickým know-how a kvalitní, léty prověřenou reputací, a to jak u drobných zákazníků, tak u velkých firem.

 

Mobil 1 je nejpoužívanějším syntetickým motorovým olejem na světě. Mobil používá při výrobě špičkové suroviny, díky nimž jsou jeho výrobky zárukou mimořádné kvality. Díky aplikované technologii dokáže Mobil 1 splnit i ty nejtěžší zátěžové testy, vyžadované
v automobilovém průmyslu, a poskytuje motoru nadstandardní ochranu za každé situace - tedy i v extrémních podmínkách. 

 

Pod značkou Mobil Super se skrývají celosvětově používané prémiové motorové oleje. Díky široké nabídce je na motorové oleje Mobil Super vždy absolutní spoleh, ať už je motor vystavovaný jakýmkoliv podmínkám - vše pro to, aby zákazník mohl řídit s pocitem absolutního bezpečí. 

 

Značka Mobil Delvac má na trhu průmyslových olejů téměř osmdesátiletou tradici, nepřekvapí proto, že používaná technologie pochází
od pěti předních světových výrobců kamionových motorů. Díky tomuto důrazu na prvotřídní kvalitu patří Mobil Delvac k celosvětově nejprodávanějším značkám olejů pro těžkou techniku. Základem jejího úspěchu je spoléhání na špičkové výzkumy a neustálý vývoj, díky čemuž se oleje Mobil Delvac dlouhodobě drží na špici, co se výkonnosti týče.

Už desítky let se společnost ExxonMobil věnuje vývoji průmyslových olejů s cílem poskytnout zákazníkům absolutní kvalitu. Důraz na odborný výzkum a spolehlivost je u olejů Mobil samozřejmostí. Tyto oleje jsou vytvářeny s cílem dosažení maximální efektivity výkonu,
a zákazníci se mohou spolehnout na to, že koncový produkt dostal "zelenou" od největších výrobců motorů a prokazuje dlouhodobě špičkovou výkonnost.

Společnost ExxonMobil si během svojí existence vydobyla renomé výrobce těch nejvýkonnějších syntetických motorových olejů, to vše díky velkému důrazu na expertní výzkum a snaze dosáhnout co největší produktové kvality. Syntetické oleje Mobil SHCnabízejí dlouhou životnost, jsou šetrné k motorům, a navíc energeticky méně náročné než jiné výrobky. Zákazník se tedy může spolehnout, že oleje Mobil SHC vydrží dlouho při zachování maximální výkonnosti. 

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Motorový olej MOBIL 10W-40 SUPER-M sud 60litrů

Motorový olej MOBIL 10W-40 SUPER-M sud 60litrů

Motorový olej MOBIL 10W-40 SUPER-M  sud 60litrů